Apartmán

Ubytování

Apartmán Mločí údolí

Ubytování

Celoročně nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném 4-lůžkovém apartmánu v obci Mašovice, ležící 5 km od Znojma, v bezprostřední blízkosti Národního parku Podyjí a 400 m od vyhlášeného lomu Mašovice. Kapacita ubytování je určená max. pro 4 osoby. Apartmán Podyjí je ideální místo na ubytování pro váš víkend či dovolenou strávenou v Národní parku Podyjí, Znojmě a okolí.

Moderní ubytování

Komfort a pohoda

Apartmán Podyjí

Apartmán

Apartmán je součástí rodinného domu se samostatným vstupem a je dispozičně řešen jako jeden větší otevřený prostor o velikosti 60 m2 s kuchyňským koutem, myčkou, ledničkou, mikrovlnkou, kávovarem, pračkou, posezením, velkým dvoulůžkem, dvěmi samostatnými lůžky a prostornou koupelnou s WC. Je vhodný k ubytování pro jednu rodinu nebo menší skupinku či partu přátel max. pro 4 osoby. Samozřejmostí je WiFi a satelitní TV. Venkovní posezení před domem v ústraní.Součásti apartmánu

Součástí apartmánu je soukromá Infrasauna v ceně ubytování, prostorná kolárna s možností dobíjení elektrokol, vybavená základním servisem pro kola.


V obci

Možnost koupání v lomu, obchod s potravinami, hostinec, hřiště, tenisový kurt, dětské hřiště. Přístup do NP Podyjí za domem.

Vybavenost

Wifi, TV, vybavená kuchyňka, kávovar, myčka, lednička, mikrovlnka, varná deska, pračka, infrasauna, kolárna, dobíjení elektrokol, posezení venku, parkoviště.
Půdorys


Ubytovací řád